Ogłoszenie


Risen

Forum Wątki Posty Ostatni post

Trost

Dzielnica ta znajduje się przy wschodniej ścianie od Dzielnicy Rose. Stanowi jedną z najbiedniejszych obszarów Risen, przeludnienie oraz ograniczone racje żywnościowe są tutaj na porządku dziennym. W tym siedlisku zrujnowanych budowli, biedy oraz ponad przeciętnej przestępczości mało kto myśli o tym aby w przyszłości zmienić całą politykę Risen oraz uwolnić ostatnie miasto, które jest nadzieją ludzi od czyhających niebezpieczeństw zza muru.
Miejscowości: Biblioteka, Cmentarzysko, Karty Postaci
4 4 Brama prowadząca do dzielnicy Rose
2014-01-22 23:52:46 przez Joffrey

Przedmieścia

Forum Wątki Posty Ostatni post

Stare Miasto

Nikt nie chciałby zamieszkać w mieście gdzie co drugi budynek nie posiada pierwszego piętra a reszta to gruzy po ostatniej przegranej przez ludzi walce. Teraz jest to miejsce odzysku i wracają do niego nieliczni w celu odnalezienia zwłok zmarłych przyjaciół, cennych przedmiotów bądź jeśli życie im nie miłe. Stare Miasto służy głównie jako pole treningowe dla Zwiadowców, którzy nie raz wracają w nie pełnym składzie wyjściowym.
0 0  

Wybrzeże Shallen

Forum Wątki Posty Ostatni post

Plaża Shallen

Piaszczysta, długa i lekko skalista plaża rozciągająca się po całym wschodnim wybrzeżu Shallen. Morze lekko obija piaszczyste podłoże co kilka minut równocześnie niosąc za sobą wiaterek, który ostudzi nie jedną osobę. W niektórych miejscach po ukrywane są jeszcze pułapki po dawnych manewrach wojsk Risen. Plaża jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą odpocząć przed tym co się dzieje w głębi lądu. Z dziwnego powodu inne stworzenia oprócz domowych zwierząt boją się wchodzić na teren plaży.
0 0  

Cmentarz na urwisku

Położony na zboczu stromego urwiska stary cmentarz królów Shallen. Zajmuje on niewielką przestrzeń o wielkości czterech domów mieszkalnych, kamienna ścieżka porośnięta mchem wskazuje drogę tylko do niektórych nagrobków. Zapewne jest to efekt celowy lub może kryje się za tym większa tajemnica. Na teren cmentarzu nie wchodził nikt od 25 lat i nie wiadomo na co można na nim natrafić.
0 0  

Grota przy wybrzeżu

Wśród złotego piasku oraz brązu kamieni i wielkich głazów spoczywa czarne jak pióro kruka wejście do straszliwej groty. Wielu wchodziło, nie wielu wychodziło. Ten kto opuścił cało tę ciemną jaskinie nie opowiadał co spotkał w środku, albo popełniali samobójstwo. Tuż przy wejściu cały nastrój zamienia się w horror, czas, który miło spędzany jest na plaży zamienia się w niekończącą krwawą wojnę i trwa dopóki nie oddali się od groty.
0 0  

Shallen - Nie znana kraina

Forum Wątki Posty Ostatni post

Mroźne szczyty

Wysokie aż po białe, puszyste chmury, mroźne niczym lód zdradliwej zimy. Są to najwyższe góry w całym Shallen i jak do tej pory przez nikogo nie odkryte. Wiadomo jedynie tyle, że są siedliskiem niebezpiecznych ras oraz skrywają ogromny skarb poszukiwany przez wszystkich władców Shallen.
0 0  

Las Shallen

Ogromny pełen gęstych, zielonych drzew Las Shallen jest największym skupiskiem drzew w całej krainie. Gęsta korona drzew nawet w słoneczny dzień nie pozwala na przedostanie się wystarczającej warstwy słońca. Las jest terenem neutralnym z racji tego, że znajduje się w nim siedziba Łowców. Jednak na spacerek o zmroku nie można sobie pozwolić.
0 0  

Polana

Zielona, pełna przeróżnych kwiatów, malutkich jezior, pojedynczych drzew oraz zwierząt. Polana w Shallen jest jedynym miejscem gdzie jelenie, sarny, króliki i inne zwierzęta hasają po ziemi wiedząc, że nic im sie nie stanie. Polana ta jest jednym z niewielu miejsc gdzie wrogie rasy boją się wtargnąć. Dlaczego? Tego nikt nie wie.
0 0  

Informacje o forum

Statystyki forum
Wszyscy użytkownicy: 5
Wszystkie wątki: 5
Wszystkie posty: 6
Informacje o użytkowniku
Ostatnio zarejestrowany: Myślę
Najwięcej użytkowników (1) było 2014-01-17 19:50:24
Użytkownicy online: 0
Goście online: 1
Kontakt Informacja Partnerzy
Jeżeli po głowie chodzi Ci jakieś nurtujące Cię pytanie ew. trudno jest złapać mnie bądź kogoś z administracji na CB napisz:
Joffrey
Administrator
GG: 9386581
Shallen posiada możliwość nawiązania współpracy po przez wymianę bannerów bądź linków umieszczonych w ogłoszeniu ew. w stopce z innym forum, grą pbf założoną na pun.pl . Inne strony oferujące podobną funkcję bądź posiadające własny hosting + domena nie są brane pod uwagę. brak ofert

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
srem szukam chlopaka nr plus jak wylaczy latanie celownika w cs czy romet zetka 50 ma fabrycznie blokady ? spanking pun www.poezje.pun.pl